Pokusa RawDietLine Olas dzeltenums

€9.00
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Daudzums:

  • Svars: 150 g

Apraksts:

Omega avots, ļoti garšīgi, skaists kažoks.

Aizsargājiet sava mājdzīvnieka aknas un aizkuņģa dziedzeri! Vistas olu dzeltenums ir bagāts Omega skābju un lecitīna avots. Tas ir garšīgs un dabīgs uztura bagātinātājs, kas bagātina suņu un kaķu uzturu. Produkts ir sertificēts bioloģiskās pārtikas ražošanā!
Dzeltenums ir bagāts vitamīnu, minerālu un taukskābju avots. Fosfolipīdiem, kas lielos daudzumos atrodas dzeltenumā, ir veselību veicinoša ietekme uz aknām un aizkuņģa dziedzeri. Dzeltenumu tinktūra aizsargā acis no UVA un makulas un tīklenes deģenerācijas. Vistas olas dzeltenums ir garšīgs papildinājums suņu un kaķu ikdienas uzturā, tas ir labvēlīgs dzīvnieka veselīgai ādai, apmatojumam un vispārējai veselībai. Produkts ir bioloģiski sertificēts!

Olbaltumvielu, kas nāk no dzeltenuma, bioloģiskā vērtība tiek noteikta 100. Tas nozīmē, ka neaizstājamo aminoskābju saturs un proporcijas ir 100% saderīgas ar suņu un kaķu ķermeņa vajadzībām.

Lietošana: spalvas un ādas kvalitātes uzlabošana, vispārējās fiziskās sagatavotības stiprināšana, muskuļu uzlabošana, diētas garšas uzlabošana, aknu profilakse un acu aizsardzība.
Sastāvs: 100% vistas olu dzeltenuma pulveris

Devas:
Kaķi un mazi suņi (<10 kg ķermeņa svara) 20 g nedēļā (dalītās devās)
Suņi 10 - 20 kg ķermeņa svara 40 g / nedēļā (dalītās devās)
Suņi 20 kg ķermeņa svara 80 g / nedēļā (dalītās devās)
Pievienotajā kausiņā ir 2 g produkta.

Lietošana: pasniegt sajauktu ar ēdienu

Mikrobioloģiskā pārbaude: Salmonella - nav, stafilokoku koagulāzes - nav.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu