Garšaugi suņiem "Parazītu bailes"

€11.65
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Daudzums:

  • Svars: 65 gr

Apraksts:

Augstas kvalitātes augi suņiem

Sastāvs: augļu miziņa, ķimenes, kokosriekstu milti, timiāns, ķirbju sēklu milti, fenhelis, ingvera sakne, valriekstu lapas, nātru lapas, gurķu miza, kumelīšu ziedi, pelašķi. 

Paredzēts kā profilaktisks līdzeklis pret parazītiem, kā arī stimulētu zarnu aizsargspējas.  

Garšaugi ir aktuāla un neatņemama suņu barības sastāvdaļa. Tā kā suņu īpašnieki vēlas dabiski un pienācīgi barot savus suņus bez sintētiskām piedevām, ieskaitot sintētisko minerālu, vitamīnu un mikroelementu pievienošanu.

Pievienotas garšvielas ik dienas nodrošina suņa organismu ar minerāliem, mikroelementiem un vitamīniem. Var dot izšķirošu ieguldījumu veselības stāvokļa uzlabošanā. Turklāt garšaugu barošana var būt noderīga arī ļoti specifiskām problēmām vai slimībām. Mēs esam izstrādājuši augu formulas, kas atbalsta veselīgu muskuļu un skeleta sistēmu, veicina spīdīgu un veselīgu kažoku, kā arī var stimulēt organisma zarnu aizsargspējas. Turklāt, suņu īpašnieki var pasniegt jaunas garšas un tā ikdienas barību var papildināt ar veselīgām un garšīgām garšvielām. 

Zināšanas par dziedināšanas ietekmi jau ir 60 000 gadus vecas. Tomēr laika gaitā  cilvēki ir sākuši padarīt to vienkāršāku un izvēlas izmantot sintētiskos līdzekļus. Vislabāk, ka informācija par dabiskiem garšaugiem atkal piedzīvo milzīgu lēcienu, un arvien vairāk cilvēku domā izmantot dabas veltes - sev un saviem suņiem. Tā pat kā mūsu suņu savvaļas senči ēda zāles atbilstoši viņu instinktiem savvaļā. Daudzas citas sugas izmanto augus, lai dziedinātu vai pasargātu sevi no parazītiem. Tāpēc daži putni izklāj savus ligzdas ar zālēm, lai novērstu parazītus. Pat mājdzīvnieki, piemēram, cūkas un aitas, ēd noteiktus garšaugus parazītu kontrolei.

Redzi - nekas nav dabiskāks kā ārstniecības augi. Un tas, iespējams, ir iemesls, kāpēc suņi ēd augus tik neticami labi. Tie ir ne tikai garšīgi, bet arī rada dažādus un lieliskus jaunus garšas iespaidus. Un ne tikai tas! Vērtīgās augu šķiedras nodrošina substrātu suņa zarnu baktērijām, veicinot to, ka jēlšķiedru saturs optimāli tiek pārstrādāts un optimāli tiek izmantots.

Mūsu augi suņiem ir izgatavoti Vācijā un ir pārtikas kvalitātes.

Barošanas deva: 

suņiem līdz 10 kg 1-2 kausiņi pie barības

suņiem virs 10 kg 3-4 kausiņi pie barības (kausiņš iekšā kārbā)

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu