Prins FreshCare Jērs 1kg

€8.00
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Daudzums:

  • Svars: 1 kg

Apraksts:

Kompleksā barība ar svaigu muskuļu un orgānu gaļu. 

FreshCare Jērs ir kompleksā svaigas muskuļu un orgānu gaļas barība visiem suņiem - no kucēna līdz senioram. Šīs barības sastāvā ir jērs 81%, svaigi augļi un dārzeņi, kas nodrošina ar nepieciešamām šķiedrām veselīgai zarnu florai. FreshCare Lamb satur tikai vienu dzīvnieku izcelsmes proteīnu. Tamdēļ šī barība ir piemērota jutīgiem suņiem. Pieejama 1 kg desas formā vai 750 g pakā ar 50 g šķēlēm. 

Bez graudiem. Šī pilnvērtīgā un sabalansētā barība nesatur kviešu glutēnu. 
Monoproteīns. Izvēlētais dzīvnieku izcelsmes proteīns, jērs, samazina nevēlamu barības reakciju risku. 
Ar augļiem un dārzeņiem. Augļi un dārzeni ir dabīgs pārtikas šķiedru, vitamīnu un minerālvielu avots. 

SASTĀVS: jērs (81%: ribas, muskuļu gaļa, plaušas, kuņģis un aknas), rīsi, cigoriņa mīkstums, brokoļi, burkāni, āboli, endīvija, saulespuķu eļļa, zivju eļļa. 

ANALĪTISKĀS SASTĀVDAĻAS: mitrums 64,8%, kopproteīns 13,7%, kopeļļas un tauki 9,7%, koppelni 2,7%,kopšķiedra 1,2%.

MINERĀLVIELAS: kalcijs 0,54%, fosfors 0,44%

LIETOŠANA: atkausējiet gaļu vēsā vietā. Pēc atkausēšanas var uzglabāt ledusskapī divas dienas, atkārtoti nesasaldēt. Pasniedziet istabas temperatūrā. Gaļu var dot jēlu. Papildu sagatavošana nav nepieciešama. Barības dienas devu sadaliet vismaz divām ēdienreizēm. Izēdiniet svaigo barību kā pamatēdienu vai pārmaiņus ar citu barību. FreshCare Lamb ir lieliski piemērota lietošanai kopā ar Prins sauso barību ar jēra gaļu. Ieteicams nedod vienā dienā svaigo barību un sauso barību. Vienmēr jābūt pieejamam svaigam dzeramam ūdenim istabas temperatūrā. Citas papildbarības nav ieteicamas. 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu