AniForte Organiskā kaņepju eļļa 500ml

€21.50
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Daudzums:

  • Tilpums: 500 ml

Apraksts:

Imūnsistēmas un vielmaiņas atbalsts

  • Atbalsta imūnsistēmu
  • Svarīgai ādai un matiem
  • Atbalsta locītavu darbību
  • Ideāli piemērots svaigbarošanai

Organiskā kaņepju eļļa maigi auksti spiesta kvalitāte suņiem, kaķiem un zirgiem, to ādai un matiem un imūnsistēmas atbalstam.
AniForte® organiskā kaņepju eļļa ir augstas kvalitātes augu eļļa jūsu mājdzīvnieka ikdienas kopšanai. Tas nodrošina jūsu četrkājainajam draugam svarīgas uzturvielas un dabiski atbalsta imūnsistēmu un kažokādas un ādas izskatu. Augstas kvalitātes dabīgais produkts ir īpaši noderīgs suņiem un kaķiem, kuri tiek baroti ar jēlu gaļu (B.A.R.F.), kā lielisks atbalsts sabalansētam uzturam.

Lai uzturētu imūnsistēmu
Atbalsta ādas un apmatojuma izskatu
Piemērots kā ideāls BARF papildinājums
Nesatur THC

AniForte® Bio Hemp Oil ir augu eļļa, kas iegūta no kaņepju (Cannabis sativa) sēklām. Tā nesatur nekādas apreibinošas vielas, kas ietekmē nervu sistēmu. Kaņepju eļļa ir ļoti biopieejama, un tajā ir augsts neaizvietojamo taukskābju saturs, piemēram, linolskābe (omega-6) un α-(alfa-) linolēnskābe (omega-3). Linolskābe ir iesaistīta dažādās bioloģiskās funkcijās, un tai ir svarīga loma šūnu augšanā, imūnsistēmā un reprodukcijā. Turklāt neaizstājamās taukskābes atbalsta normālu ādas attīstību. Kaņepju produktu izmantošana ir izrādījusies īpaši efektīva dzīvnieku imūnsistēmas un locītavu darbības uzturēšanā.

Suņiem uz 10 kg: 1 tējkarote dienā. Kaķi: ¼ tējk katru dienu. Zirgi un poniji uz 100 kg: 2 tējkarotes dienā

Eļļu var vienkārši iemaisīt barībā katru dienu. Izmantojot auksti spiestas eļļas, pudeles apakšā var veidoties nosēdumi. Pirms lietošanas labi sakratiet.

Kaņepju eļļa* (omega-6 taukskābes: linolskābe 55,77%, omega-3 taukskābes: α-linolēnskābe 18,33%) (*bioloģiski audzēts)

Analītiskās sastāvdaļas: Koptauki 92,0%, kopproteīns 0,0%, kopšķiedra 0,0%

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu